PARK MASZYNOWY


AGFA 3312 ze względu na unikalny system prowadzenia mediów drukuje na każdym materiale w systemie roll-to-roll bez żadnego paskowania. Nowoczesny system pozwala drukować backlity i blockouty dwustronnie
z niezwykłą precyzją. Na tej maszynie drukujemy także frontlity, siatki MESH, backlity, papier blueback, papier cityligt i wiele innych materiałów.


 

AGFA 5024 Solvent  wyposażona w 24 głowice Spectra jest liderem szybkości wśród maszyn o szerokości 5,1 m. Rzeczywista rozdzielczość 600 dpi (rozdzielczość interpolowana 1200 dpi), oraz zadruk 6 kolorami sprawia, że Jeti 5024 wyznacza nowe standardy wysokojakościowej produkcji. Nowoczesny system pozwala drukować backlity i blockouty, baery, siatki, folie, papiery billboardowe. Na tej maszynie drukujemy także frontlity, siatki MESH, papier blueback, papier cityligt i wiele innych materiałów.

 


Konica Minolta Nassenger Pro 60 to maszyna do druku sublimacyjnego bezpośredniego. Urządzenie pracuje korzystając z palety 9 kolorów. Daje to nieporównywalnie większą głębię
i wierność kolorów w stosunku do rozwiązań opartych na palecie podstawowej CMYK. 

 

 

 

DGI VelaJet 1804 VE drukuje  wszelkie materiały wykorzystywane w grafice reklamowej tzn papier, folię, banery
i inne media niepowlekane. W modelu tym zastosowano przede wszystkim system negatywnego ciśnienia. System ten połączony z indywidualnym ogrzewaniem poszczególnych głowic pozwala na nieprzerwany bez obsługowy druk przez cały dzień roboczy.

 

Maszyny z serii RS-640 wykonują szeroki zakres prac od małych wysokojakościowych wydruków po typowe prace wielkoformatowe jak banery czy siatki. Także druk artystyczny na specjalnych czerpanych papierach nie stanowi problemu dla nowego VersaArt. Roland VersaArt RS-640 to czterogłowicowe plotery solwentowe pracujące w konfiguracji CMYK, wyprzedzające osiągami druku inne maszyny tej klasy. ROLAND PRO XJ - 640 spełnia wymagania stawiane dziś drukowi wielkoformatowemu – wysoka jakość
i bardzo szybki druk. Możliwość wykorzystania sześciu kolorów CMYK+LcLm (lub czterech CMYK+CM), trybu dużej rozdzielczości (do 1440 x 1440 dpi), w połączeniu z precyzją druku, czynią plotery z serii XJ idealnym narzędziem do produkcji wewnętrznych grafik, takich jak plakaty, prezentacje POP oraz wysokiej jakości reprodukcje.


JETRIX 2030 FRK UV jest perfekcyjnym rozwiązaniem do wewnętrznych
i zewnętrznych aplikacji jak
i zastosowań przemysłowych.Niezawodny, pozwalający na wysokiej jakości druk
w każdych warunkach. Maksymalna ilość 2048 dysz na każdy kolor pozwala na druk 55m2/godzinę (Tryb produkcji).Płaskie łoże 3060mm x 2050mm dostarcza większej przestrzeni roboczej.

 

Przycinarka cyfrowa Fotoba WR współpracuje z szeroką gamą mediów o maksymalnej grubości do 0.5 mm (min. folie, papier, winyl, etc.). Urządzenia z serii Digital Print Rollcut WR posiadają jeden nóż poprzeczny oraz maksymalnie osiem (opcjonalnych) noży wzdłużnych, które można dowolnie ustawiać na całej szerokości, w zależności od formatu zdjęcia. 

 

JETRIX 3015 jest doskonałym rozwiązaniem do druku UV na materiałach płaskich i roll-to-roll. Zaawansowany technologicznie system druku Versa Drop sprosta wszelkim potrzebom naszych klientów. Maszyna drukuje na materiałach do 3m szerokości i 10cm grubości. 

Zgrzewarki firmy Sinclair i Triad  są idealnym rozwiązaniem przy produkcji banerów, transparentów, flag, a także namiotów, plandek, markiz, itp.
Zgrzewarki samojezdne i ręczne przeznaczone są do zgrzewania plandek z tkanin powlekanych, folii, pokryć z PCV, jak również taśm z tkanin powlekanych PE. Zgrzewarki Lister to profesjonalne zgrzewarki do banerów PVC. 2 Oczkarki zapewniają wysoką wydajność i oszczędność kosztów, minimum 45 oczek na minutę.Trymer - ponad 2 -metrowy do przycinania folii, banerów, PCV.
JOPEVI oczkarka do banerów i siatek: oczka ze stali o bardzo dobrej jakości; średnica oczek 12 mm; duża produktywność.

                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilka słów o Grupie Luxpol.

Grupa Luxpol to kompleksowość usług, którą zapewnia pięć działów, takich jak: balony, reklama pneumatyczna, flagi, druk wielkoformatowy i druk na szkle. Fundamentem jest wiedza, siłą kreatywność, a celem produkt najwyższej jakości. Gwarantujemy naszym Klientom szeroką ofertę produktów.
Zakres usług zaczyna się
od przygotowania projektu, poprzez opracowanie graficzne, DTP, prepress, druk, aż po komplet prac introligatorskich, pakowanie
i transport. Rozbudowany
i nowoczesny park maszynowy pozwala na wybór technologii optymalnie dostosowanej
do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Do realizacji nietypowych, nowatorskich zamówień wyodrębniony został specjalny dział badań i testów. Ciągły rozwój
i uważne wsłuchiwanie się w potrzeby naszych Klientów – te dwie zasady towarzyszą firmie każdego dnia. Grupa Luxpol to 20 lat doświadczenia i jakość zagwarantowana procedurami.

Bądźmy w kontakcie

Luxpol

  ul. Przemysłowa 60
(wejście od ul. Metalowej)
      43-100 Tychy
biuro@drukarnia-luxpol.pl
  tel. 32 780 11 04