Ważne informacje dotyczące przygotowania plików:

Preferujemy pliki typu: *.tif, w formie spłaszczonej bez dodatkowych warstw
i masek (kompresja LZW) – ma to na celu uniknięcie problemów z plikiem oraz poprawne odwzorowanie kolorów
i w takich formatach należy prace dostarczać do naszej firmy na dowolnych nośnikach lub na serwer FTP (*.rar, *.zip).Przyjmujemy pliki tylko w trybie CMYK ponieważ w innych przypadkach może dojść do przekłamania lub błędnej interpretacji kolorów. Kolory PANTONE prosimy przełożyć na tryb CMYK.Aby uzyskać pełną głębię czerni do pełnego koloru należy wartości skladowe ustawić na poziomie: C: 70% M: 70% Y: 70% K: 100%. Akceptowane rozszerzenia plików: *.tif, *.jpg.

Studio graficzne:

Jeżeli mają Państwo problem
z przygotowaniem plików do druku proponujemy aby zajęli się tym nasi graficy. Posiadamy w pełni wyposażone studio graficzne i dlatego na specjalne życzenie Klienta przygotowujemy pliki do druku we własnym zakresie. Jest to usługa płatna doliczana do całości zamówienia.

 

Kilka słów o Grupie Luxpol.

Grupa Luxpol to kompleksowość usług, którą zapewnia pięć działów, takich jak: balony, reklama pneumatyczna, flagi, druk wielkoformatowy i druk na szkle. Fundamentem jest wiedza, siłą kreatywność, a celem produkt najwyższej jakości. Gwarantujemy naszym Klientom szeroką ofertę produktów.
Zakres usług zaczyna się
od przygotowania projektu, poprzez opracowanie graficzne, DTP, prepress, druk, aż po komplet prac introligatorskich, pakowanie
i transport. Rozbudowany
i nowoczesny park maszynowy pozwala na wybór technologii optymalnie dostosowanej
do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Do realizacji nietypowych, nowatorskich zamówień wyodrębniony został specjalny dział badań i testów. Ciągły rozwój
i uważne wsłuchiwanie się w potrzeby naszych Klientów – te dwie zasady towarzyszą firmie każdego dnia. Grupa Luxpol to 20 lat doświadczenia i jakość zagwarantowana procedurami.

Bądźmy w kontakcie

Luxpol

  ul. Przemysłowa 60
(wejście od ul. Metalowej)
      43-100 Tychy
biuro@drukarnia-luxpol.pl
  tel. 32 780 11 04